Офіційний партнер

Інша продукція

Підвіконня

Підвіконня – це необхідні аксесуари будь-якої віконної конструкції. Особливо незамінними вони будуть із практичної точки зору. Внутрішні елементи роблять вікно більш функціональним і надають йому естетичного вигляду. Далі ми розглянемо основні особливості внутрішніх підвіконь.

Як заміряти
Заповнюйте заявку на консультацію або безкоштовний прорахунок вартості

Відливи

Які бувають відливи?

  • Пластикові відливи – білі пустотілі конструкції з ребрами жорсткості. Завдяки своїй будові та матеріалу зовнішні підвіконня з пластику не піддаються корозії та не створюють шуму під час зливи чи вітру. Доступний лише у семи фіксованих ширинах. Існує ризик зміни кольору під дією прямого сонячного проміння. Приємним бонусом таких водозливів є помірна ціна.
  • Сталеві відливи – виготовляються з оцинкованого металу товщиною 0,4 мм (Standart) та 0,45 мм (Premium). Одна з найбільших переваг класичних відливів класу Преміум – це широка палітра декорів, таких як вишня, зелений смарагд та «під дерево». Сталеві зовнішні підвіконня доволі витривалі, їм не страшна погана погода та різка зміна температур. За наявності подряпин можлива поява іржі, у зв’язку з чим рекомендується обережна експлуатація.
  • Відливи з алюмінію – без перебільшення найбільш вдалий вибір. Алюмінієві зовнішні підвіконня виготовляються з металу товщиною 0,8 мм у білому та коричневому кольорах. Довговічний, не піддається корозії навіть при наявності глибоких механічних пошкоджень. Алюмінієві відливи характеризуються підвищеною стійкістю до перепаду температур та негативних атмосферних явищ. Такі відливи легкі у догляді та не бояться побутової хімії. Алюміній має звукопоглинаючу структуру, що безперечно захистить Ваш сон під час негоди.
Як заміряти
Заповнюйте заявку на консультацію або безкоштовний прорахунок вартості

Москітні сітки

Москітна сітка – це віконний та дверний аксесуар, який користується широким попитом серед сучасних споживачів, оскільки виконує важливу практичну функцію. Він захищає приміщення від потрапляння комах та інших дрібних шкідників, тополиного пуху, пилу, сторонніх предметів, а також осіннього листя та дощових крапель. Москітна сітка не перешкоджає потраплянню сонячних променів і забезпеченню якісного природного освітлення в кімнаті. Оскільки цей аксесуар майже невидимий, він добре вписується до будь-якого інтер`єру.

Москітні сітки: типи та особливості

До основних комплектуючих, які використовуються при виготовленні москітних сіток, належать елементи кріплення з металу або пластику та алюмінієві профілі. Для виробництва полотна може використовуватися склопластик або ПВХ. Обидва варіанти мають хорошу стійкість до впливу кліматичних чинників. Сітка москітна, виготовлена за всіма правилами, не втрачає своєї еластичності протягом тривалого періоду часу та не руйнується під дією ультрафіолету.

Виділяють наступні основні типи москітних сіток:

  • стандартна модель (найбільш поширений варіант, який складається з рами та пористого металізованого полотна, що вставляється в неї);
  • розсувне полотно (хороший вибір для лоджій і балконів, обладнаних алюмінієвими розсувними конструкціями);
  • складна конструкція (модель, яка обладнується спеціальними підпружиненими петлями, завдяки чому вдається контролювати швидкість відкривання/закривання; такі москітні сітки можуть використовуватися в якості других дверей на веранді чи терасі, часто встановлюються на балконах і лоджіях);
  • ролетний тип (ідеальний вибір для невеликих приміщень, легко згортається в короб і має компактні розміри);
  • антикішка (дозволяє убезпечити домашніх улюбленців від випадіння з вікна);
  • антипил (найкращий варіант для приміщень, де проживають маленькі діти або люди, що страждають від астми чи алергії).
 

Протимоскітні сітки: переваги

Цей тип аксесуарів може виготовлятися в різних розмірах, тому знайти відповідну модель під будь-яке вікно буде не складно. Антимоскітна сітка легко виймається з рами, її можна швидко очистити від забруднень у домашніх умовах.

Одна з головних переваг цього аксесуару – ви можете забути про необхідність використовувати хімічні засоби для боротьби з комахами. З москітною сіткою можна скільки завгодно провітрювати приміщення без ризику, що до нього потраплять мошки чи комарі з вулиці. Після встановлення москітної сітки у вашому будинку завжди буде свіже повітря та комфортна атмосфера.

Якщо ви вагаєтеся з вибором аксесуару для вікон або дверей, зверніться за консультацією до наших спеціалістів.

Як заміряти
Заповнюйте заявку на консультацію або безкоштовний прорахунок вартості

Внутрішні ролети та жалюзі

Тканинна ролета
Горизонтальні жалюзі
Тканинна ролета з жилкою Besta
День-ніч нижня планка колба
День-ніч відкритого типу
День-ніч закритого типу
Як заміряти
Заповнюйте заявку на консультацію або безкоштовний прорахунок вартості

Зовнішні захисні ролети та гаражні ворота

Заповнюйте заявку на консультацію або безкоштовний прорахунок вартості
Замовити дзвінок




    Розрахувати вартість





      Заявка на замір




        Дізнатись вартість